Apartmány - Podgora

Městečko Podgora se nachází v jižní částí Střední Dalmácie na Makarské riviéře, 70 km od Splitu, 150 km od Dubrovníku a 8 km od Makarské. Od severu se nad městečkem rozkládá impozantní masív pohoří Biokovo s nejvyšším vrcholem Sv. Jura (1.762 m n.m.). Od jihu je vidět poloostrov Pelješac a ostrovy Korčula, Hvar a Brač. Podgora je městečko s překrásnou palmovou promenádou kolem moře, milým přístavem, příjemnými oblázkovými plážemi , různými obchůdky, restauracemi a romantickými kavárničkami. Skládá se z původní části na kopcovité straně Biokova a z nové části při moři. V posledních 30 letech zaznamenala obrovský rozmach v oblasti cestovního ruchu. Ubytování pro turisty nabízí v hotelech, privátních apartmánech nebo v kempu. Má také velmi dobré podmínky pro sporty: vodní skútry, paragliding, potápění, vodní lyžování, tenis, basketbal, malá kopaná nebo půjčovna horských kol a skútrů.

Apartmány - Podgora Čaklje

Stuioapartmán ADEL se nachází na konci klidné části Podgory / Čaklje- krásná lokalita, první řada od moře a slunných pláží, klidný přístav, pohled na západ slunce a protější ostrovy – to vše dává překrásný pohled z terasy apartmánu. Apartmán má kolem 30 m2, má pokoj s dvoulůžkem, rozkládacím gaučem pro dvě osoby a vybavenou kuchyní, koupelnu s pračkou, klimatizaci, TV, wifi. Parkování je před apartmánem. V blízkosti jsou dvě restaurace s kavárnou, samoobsluha cca 200m, ATM. Přijeďte, odpočiňte si a užívejte moře a tichého prostředí bez návalu turistů. Pokud si budete přát noční život Podgory – příjemnou procházkou po pobřeží jste tam za 10 minut. Nebo Makarská je vzdálená 8 km od Podgory – spousta restaurací, obchůdků, barů,...

Apartmány - Makarska

Největší letovisko na Makarské riviéře, po němž tento kus pobřeží dostal své jméno. Makarska je velmi rušné město, které se rozkladá při pobřeží v široké zátoce, kterou uzavírá ostrov Sveti Petar. Chrání ji masivy Biokova a poskytuje také množství zelené vegetace, která na plážích zabezpečuje příjemný stín. Dominantou Makarské je barokní kostel sv. Marka, který stojí na Kačićově náměstí. Uprostřed náměstí je pomník jednoho z prvních chorvatských básníků 18.stol., mnicha A. Kačiće-Miošiće, který psal chorvatsky a je rodákem ze zdejšího kraje. Další barokní kostel je možné vidět na nábřeží nebo pak na ostrově sv. Petar. Pro milovníky mušlí je františkánský klášter z 15.-17. století Malakološki muzej, neboli muzeum mušlí. Makarska je také zábavním centrem s množstvím restaurací, kaváren, konob, cukráren, obchodů, tržnic nebo diskoték a barů.